docenten

Marianne van der Burgh
beleefyoga.info@gmail.com


Kundalini yoga
Kundalini yoga 55+
Karam Kriya (workshops en consultaties)
Adem, yoga, mindfulness en zelfcompassie (workshops)

 

Elwira Rzewnicka
elwira.r@gmail.com

yogadocente Elwira Rzewnicka
Kundalini yoga

 

Geertje La Rivière en Henk Kieviet
geertjelariviere@gmail.com

yogadocenten Geertje La Riviere en Henk Kieviet
Dru yoga
Yogabegeleiding en behandeling

 

Gerda Wolff
yogahartnijmegen@gmail.com

yogadocente Gerda Wolff

Dynamische Hatha yoga
Restauratieve  yoga

Nidra yoga
Ademtherapie, yoga coaching, healing
Adem, yoga, mindfulness en zelfcompassie

 

Saskia Frickel
saskiafrickel@hotmail.com


Aplomb Yoga

 

Tessa Klomberg
tklomberg@gmail.com


Kundalini yoga

 

Ananda  Flass
anandaflass24@gmail.com


Vinyasa & Hatha Yoga

 

Diana Straten
dianastraten@hotmail.com 


Zhineng Qigong

 

Emma Meeussen
emmacharlotteyoga@gmail.com


Yin yoga

 

Eefje Janssen
e.janssen.info@gmail.com


Geleide meditatie

 

Laura Vermeulen
lvermeulen93@gmail.com


Slow Flow Vinyasa

 

Katrin Brait
katrin@amarpal.nl


Asha meditatie

 

Laura Klinkenberg
contact@lauraklinkenberg.nl 



Kundalini yoga/Sadhana

 

Naiomi Buesing
naiomi-buesing@hotmail.de


Kundalini yoga/Sadhana

 

Marieke Broers
marieke@beleefyoga.nl

yogadocente Marieke Broers
Kundalini yoga